Geri Ödeme ve İade Politikası

Genel Geri Ödeme ve İade Politikası Kapsamı

Bu İade Politikası, laborteknik.com websitemiz üzerinden gerçekleştirmiş olduğunuz onaylı siparişleriniz için geçerlidir. Farklı platformlar üzerinde veya mağazamızdan satışı gerçekleşmiş olan ürünler için geçerli değildir.

Geri ödeme ve iade politikamız 14 gün sürer. Satın alma işleminizin üzerinden 14 gün geçtiyse size tam bir geri ödeme veya değişim imkanı sunulmamaktadır. Taksitli işlemleriniz için bu süre 7 gündür.

İadeye hak kazanabilmeniz için ürünün kullanılmamış olması ve aldığınız durumda olması gerekir. Ayrıca orijinal ambalajında olmalıdır.

Çeşitli mal türleri iade edilmekten muaftır. Kişisel veya hijyenik ürünler, tehlikeli maddeler veya yanıcı sıvı veya gazlar içeren ürünleri iade kapsamı dışındadır.İade işleminizi tamamlamak için fatura ibraz etmeniz gereklidir. Fatura aslının ibraz edilmediği durumlarda iadeye konu olan KDV ve diğer ek ücretlerin iadesi kapsam dışında kalmaktadır.

Lütfen satın aldığınız ürünü üreticiye geri göndermeyin. Bu site üzerinden yapılan alışverişlerde iade ve değişim süreci muhatabı Labor Teknik Ltd. Şti. firmasıdır.


Geri ödemeler
İadeniz alınıp incelendikten sonra, iade ettiğiniz ürünü aldığımızı bildiren bir e-posta göndereceğiz. Ayrıca geri ödemenizin onaylandığını veya reddedildiğini de size bildireceğiz.

İade işleminin tamamlanması durumunda; Onayınızla birlikte geri ödemeniz işleme koyulacak ve belirli bir süre içinde kredi kartınıza veya orijinal ödeme yönteminize otomatik olarak bir iade uygulanacaktır.


Geç veya eksik geri ödemeler
Henüz geri ödeme almadıysanız öncelikle banka hesabınızı tekrar kontrol edin.

Daha sonra kredi kartı şirketinizle iletişime geçin; geri ödemenizin resmi olarak tamamlanması zaman alabilir.

Daha sonra bankanızla iletişime geçin. Geri ödemenin tamamlanmasından önce genellikle bir miktar işlem süresi vardır.

Tüm bunları yaptıysanız ve hâlâ geri ödemenizi alamadıysanız lütfen bizimle labor@laborteknik.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.


İndirimli ürünler
İndirimli ürünler de normal fiyatlı ürünlerle aynı iade ve değişim koşullarına tabidir. Ancak siparişiniz dışında gönderim sağladığımız hediye veya farklı platformlardan yapmış olduğunuz siparişlerinize ait iadeler bu politikaya dahil değildir

Değişim
Ürünler yalnızca kusurlu veya hasarlı olması durumunda değiştirilebilmektedir. Aynı ürünle değiştirmeniz gerekiyorsa, bize labor@laborteknik.com adresinden bir e-posta göndererek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Gönderim iadeleri
Ürününüzü iade etmek için ürününüzü şu adrese postalamanız gerekir: 

Adres:Tahtakale Mah. Kazım Baykal Cad. No:13/C Osmangazi/BURSA

Anlaşmalı gönderim firmaları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Ürününüzü iade ederken kendi nakliye masraflarınızı ödemek sizin sorumluluğunuzda olacaktır. Nakliye masrafları iade edilmemektedir. Para iadesi almanız durumunda, iade nakliye ücreti geri ödemenizden düşülecektir.

Yaşadığınız yere bağlı olarak, değiştirilen ürünün tarafınıza ulaşma süresi farklılık gösterebilir.

Daha pahalı ürünleri iade ediyorsanız takip edilebilir bir nakliye hizmeti kullanmayı veya nakliye sigortası satın almayı düşünebilirsiniz. İade ettiğiniz ürünün iadesini onaylayacağımızı garanti etmiyoruz.

Yardıma mı ihtiyacınız var?
Geri ödemeler ve iadelerle ilgili sorularınız için labor@laborteknik.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Alışverişlerinizde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Scroll to Top
Sohbete başla
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?